Projelerimiz

IDECO ile profesyonel mühendislik çözümleri sayesinde maliyetlerinizi azaltabilir ve yatırıma kayda değer bir projeye sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimiz

IDECO, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak müşteri istek ve beklentilerini yerine getirecek şekilde projenize uygun anahtar teslim ürün hizmeti sunmaktadır.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

IDECO Enerji, yerel ve uluslararası alanda gerçekleştirdiği başarılı projelerden edindiği tecrübe, teknik bilgi ve uzmanlık ile enerji ve elektrik alanında danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

NEDEN IDECO ?

Tecrübe

Profesyonel Ekip

Güçlü Referans

Güncel Projelerimiz

Zemine Monte Güneş Enerji Sistemleri

IDECO, sunduğu profesyonel mühendislik çözümleri ile projelerin tüm elektrik alt yapı tedariğini, kurulumunu ve proje yönetimini üstlenir.

Çatı Üzeri Güneş Enerji Sistemleri

IDECO, çatı üzeri güneş enerji sistemleri ile kendi çatınız üzerinde enerjinizi üreterek maliyetlerinizi azaltmada anahtar teslim proje kurulum hizmeti sunar.

Elektrik Projeleri AG&OG

IDECO, kendi imalatı ile projelerinizde; AG Panolar, OG Hücreler, DC Toplama Kutuları ve Datalogger Pano çözümleri sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İçerenköy Mah. Eski Üsküdar Yolu Cad. No:4/3 Ataşehir – İstanbul / Türkiye

Telefon: (+90) 216 576 06 40

Fax: (+90) 216 576 94 10

Email: info@ideco.com.tr

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkımızda

IDECO, enerji ve elektrik piyasasında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile akıllı mühendislik çözümleri sunmaktadır. IDECO, enerji santrallerinin elektrik altyapısına yönelik DC/AG/OG ürünlerinin tasarım, üretim, kurulum ve devreye alma süreçlerini gerçekleştirmektedir. Uluslararası tecrübesi ile yerel çözümler yaratarak EPC şirketlerine fiyat avantajlı, dinamik ve sürdürülebilir çözüm ortaklıkları sunar. Dinamik piyasa ortamında rekabetçi yapı oluşturan IDECO, projeleri uygun maliyet ile gerçekleştirmek için müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak, detaylı analizler yapmakta ve tüm olası alternatifleri değerlendirerek konsept tasarımlar sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı birçok başarılı projeden edindiği bilgi birikim ile enerji ve elektrik piyasasında özel ve yenilikçi çözümler oluşturmaktadır.

Bize Ulaşın